Polska wódka w rzemieślniczym wydaniu. Jednorodna, bo produkowana z jednorodnego spirytusu – ziemniaczanego, pszenicznego, jęczmiennego i żytniego. Przyszedł czas, aby docenić jakość i stworzyć na nowo polską kulturę picia wódki.

ziemniaczana

Czysta wódka ziemniaczana o aksamitnym, lekko słodkim smaku i „ziemnej” nucie, za którą odpowiadają ziemniaki z polskich upraw.

zobacz produkt »

żytnia

Czysta wódka żytnia o najbardziej intensywnym, lekko ostrym smaku, przełamanym delikatnym akcentem słodyczy. Ukłon w stronę polskiej tradycji.

zobacz produkt »

pszeniczna

Czysta wódka pszeniczna słynąca wśród smakoszy wódek jednorodnych ze swojej delikatności. To zasługa pszenicy z krajowych upraw.

zobacz produkt »

jęczmienna

Czysta wódka jęczmienna o charakterystycznym ostrym smaku i słodko-wytrawnym posmaku na finiszu degustacji.

zobacz produkt »

Wódki Jednorodne powstają w polskiej wytwórni wódek gatunkowych i spirytusu, która szczyci się ponad 130-letnią tradycją.

Nasza historia to historia Pomorza i Torunia, ale też ponad 500-letnia historia wytwarzania polskiej wódki.

O wytwórni

Do produkcji naszych alkoholi wykorzystujemy wysokiej jakości spirytus z destylatów pochodzących wyłącznie z polskich gorzelni rolniczych. Współpracując z polskimi dostawcami, podkreślamy rzemieślniczy charakter Wódek Jednorodnych, ich niepowtarzalność i przywiązanie do tradycji.